BLOZ.jpg

שיווק דיגיטלי ב360 מעלות - הנשק הסודי של חברות B2B.

מאת  טל לבנון Nov 21, 2021 11:15:00 AM

Orit & Rosa Blogs Nov 21_600x250_v1-2בימים אלה אנו נפגשים עם כל הלקוחות שלנו כדי לסכם שנה ולדבר גם על העתיד.

בסיכום פנימי של עוז, גם אצלנו שנת 2021 הייתה גדושה בצמיחה והתפתחות. במרץ הצטרפה אלינו רוזה רבינוביץ' כסמנכלי"ת של מחלקת הדיגיטל ויחד עמה המחלקה גדלה באופן משמעותי. רצינו שתכירו (ותתאהבו) בדיוק כמו שקרה לנו – אז ישבנו איתה לראיון הכרות קצר.

+

25 שנים לעוז

מאת  Orit Oz Nov 18, 2021 3:28:47 PM

Orit

25 שנה לעוז

+

מיתוג מהלך שיווקי – בשביל מה צריך את זה?  חלק ב'

מאת  אסנת גור Aug 5, 2021 8:50:12 AM

תזכורת מחלק א'

מיתוג מהלך שיווקי לעומת מיתוג חברה

מותג חברה

מגדיר את ערכי החברה וההבטחה שלה, סיבת קיומה של החברה, מחויב להיסטוריה, לבעלים ולערכים שלה.

פונה לקהלים מגוונים – לקוחות, ספקים, עובדים, שותפים, משקיעים, בעלים ועוד.
מגדיר את גבולות הגזרה בתוכן פועלת החברה.

+

וובינרים – טרנד חולף או כאן להישאר?

מאת  אסנת גור Jul 25, 2021 2:49:21 PM

בתקופת הקורונה, לצד הזום, פרחו להם הוובינרים. עם ביטולם של כנסים, תערוכות וסמינרים פיזיים ברחבי העולם, האפשרות לפגוש את הלקוחות אונליין, הפכה לאופציה המועדפת, על אחת כמה וכמה עבור חברות גלובליות שבמקום לקנות כרטיסי טיסה ללקוחות / לעובדים כדי שיגיעו לסמינר, מצאו את עצמן שולחות מייל לאישור ותו לא.

+

מיתוג מהלך שיווקי – בשביל מה צריך את זה?

מאת  תמי ריצ'רד Jun 23, 2021 9:11:56 AM

אם הייתי שואלת מה שלוש המילים הראשונות שקופצות לראש כששומעים את השם "משפחת בנאי", כנראה שהייתי מקבלת את התשובות הבאות – אומנות, ישראליות, שורשיות, או לפחות משהו באזור. כולם היו מסכימים שהם משפחה שמייצרת אמנות ישראלית שמשלבת מסורת ארוכת שנים לצד התחדשות ורעננות עכשיווית.

+

על השולחן: "השיווק התוצאתי - Performance marketing"

מאת  אסנת גור Dec 10, 2020 9:37:38 AM

שיתוף פעולה בין מחלקות השיווק והמכירות הוא אקוטי להצלחתה של כל חברה. כלים דיגטליים עשויים לסייע למחלקת השיווק לזהות במדוייק את הלקוחות האידאליים שלהם וליצור עמם קשר, לבדוק את מידת המוכנות שלהם לבצע רכישה (purchase intent), ולהעביר את הלידים הבשלים (SQL) לצוות המכירות שיסגרו את העסקאות בפועל, מבלי לבזבז זמן מיותר על לידים שאינם "בשלים" למכירה.  פלטפורמה נוחה וקלה לשימוש, תנגיש לאנשי המכירות את כל חומרי השיווק. כך יוכלו להתכונן , לנהל את פגישות המכירה ולבצע מעקב לאחר מכן בקלי קלות. 

+

הזדמנויות....

מאת  אורית עוז Sep 10, 2020 6:13:40 PM

עם השנים וממרום גילי גיליתי שקיבלתי מאבי ז"ל מתנה, אני רואה את העולם דרך משקפיים ורודים, האינסטיקט הראשוני שלי בכל מצב ובכל סיטואציה היא לראות את ההזדמנויות. לקח לי שנים להבין שלא כל האנשים מתוכנתים באותה צורה, ולמדתי להכיר ולהוקיר את התכונה הזאת שמקלה מאד על החיים ושנמצאת לדעתי בבסיס האישיות של רוב היזמיות והיזמים.

+

מסחר דיגיטלי B2B - משבר הקורונה ומה שביניהם

מאת  תמי ריצ'רד Jul 23, 2020 11:12:00 AM

משבר הקורונה הוא אחד המשברים הגדולים שידע העולם והשוק הגלובלי. עסקים שותקו. שווקים נעצרו. העולם עמד מלכת. לצד זאת עסקים רבים פרחו, וגדלו בקצב מסחרר.
גם "מועדון ארוחת הבוקר של עוז" התאים עצמו לתקופה והתקיים בזום, כדי לדון בהשפעות וההזדמנויות העומדות בפני חברות B2B נוכח תקופה זו.

+